Facebook не витримав: з соціальної мережі видалено сторінку ексрадника четвертого президента Андрія Портнова

Фото: Google.com

Стало відомо, що сторінку одіозного ексрадника четвертого президента втікача (мається на увазі Віктор Янукович) Андрія Портнова видалили з Facebook. Об этом сообщает dsnews.in.ua со ссылкой на СМИ.У соціальних мережах дописувачі не натішаться новині. Мовляв, якщо українське правосуддя не в змозі притягнути до відповідальності політика часів Януковича, то хоча б соціальна мережа притягнула його до відповідальності.«Починаємо ранок з хороших новин. Основної сторінки рига Портнова у Фб більше не існує» – пишуть у соцмережіДостеменно через, що видалений акаунт не відомо.

Нагадаємо, у 2014 році після Євромайдану Андрій Портнов втік з України. Деякий час перебував у Росії, потім перебрався до Австрії. Його підозрювали у незаконному заволодінні державною власності, колишнього нардепа Європейський союз навіть включили до санкційного списку. Однак з часом ГПУ зняла з нього підозру, відповідно його виключили зі санкційного списку.У 2019 році після обрання нового президента, Портнов знову повернувся до України.Читайте також:Голів районних адміністрацій Запорізької області призначили – імена


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/facebook-ne-vitrimav-z-socialnoi-merezhi-vidaleno-storinku-eksradnika-chetvertogo-prezidenta-andrija-portnova.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя