Палата представників у четвер голосуватиме резолюцію про імпічмент Трампа


Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі заявила, що перше голосування щодо процедури імпічменту президента Дональда Трампа проведуть у четвер, 31 жовтня

Про це пише CNN. Об этом сообщает infoshok.in.ua со ссылкой на СМИ.

На голосування буде винесено резолюцію про розслідування в рамках процедури імпічменту, яка підтвердить наявність розслідування, яке наразі ведуть комітети Палати представників.

Резолюція повинна "усунути будь-які сумніви щодо того, чи може адміністрація Трампа не надавати документи, перешкоджати дачі показань свідками, ігнорувати судові запити, продовжувати створювати перешкоди для діяльності Палати представників.

За словами Пелосі, резолюція встановить порядок проведення відкритих слухань, санкціонує публікацію стенограм показань свідків і дасть уявлення про те, як комітет з розвідки може передавати докази юридичному комітету.

  • Нагадаємо, після скандалу навколо розмови Трампа із Зеленським спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про запуск процедури імпічменту Дональда Трампа через ймовірний тиск на президента України.
  • За інформацією видання Buzzfeed, імпічмент Трампу можуть оголосити до Дня подяки.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/29/palata_predstavnykiv_u_chetver_golosuvatyme_rezolyuciyu_pro_impichment_trampa”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя