Британська партія "Brexit" обходить консерваторів та лейбористів разом узятих, - опитування


Створена лише місяць тому партія Brexit британського євроскептика Найджела Фараджа може розраховувати на великий успіх на виборах до Європейського парламенту

Про це свідчать дані соціологічної служби Opinium, повідомляє DW. Об этом сообщает ua-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

Рейтинг партії Фараджа зріс до 34% — більше, ніж у консерваторів і лейбористів разом узятих. За два тижні популярність партії Brexit збільшилася на 6 відсоткових пунктів.

На другому місці йде Лейбористська пратія – 21% (зниження на 7 відсоткових пунктів з квітня), третьою йде Ліберальна демократична партія – 12%. Правляча Консервативна партія лише четверта і з рейтингов 11%.

Далі йдуть "Зелені" — 8%, євроскептична пратія UKIP, яку раніше очолював Фарадж – 4%, Шотландська національна партія і 4% та нова партія, що підтримує членство в ЄС, Change UK – 3%.

Велика Британія візьме участь у виборах до Європарламенту, так як вже очевидно, що їй не вистачить часу для ратифікації угоди про вихід з ЄС в парламенті.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/13/brytanska_partiya_quotbrexitquot_obkhodyt_konservatoriv_ta_leyborystiv_razom_uzyatykh_opytuvannya”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя